Sardalya | Bornova Yeşilova Sardalya Sipariş

Darcan Balık - Bornova Sardalya, Yeşilova Sardalya, Balıkçı

Darcan Balık Bornova Yeşilova Sardalya Tava

Sardalya genellikle Marmara Bölgesinde görülen bir balık türüdür. En sağlıklı yemek türleri arasında balık bulunur. Sardalya kalsiyum deposudur. Kemik gelişimini sağlar.

 

Sardalya günlük ve taze olarak gelmektedir. Sizler için özel olarak ekmek arası sardalya, sardalya tava, sardalya buğulama, sardalya fileto(kılçıksız) yapıyoruz . Sardalya Darcan Balık'ta yiyebileceğiniz gibi paket servisimiz ile evinizde de yiyebilirsiniz. İsterseniz de çiğ balık olarak satın alabilirsiniz.

 


yeşilova sardalya, bornova sardalya,  yeşilova sardalya restoran, bornova sardalya restoran, yeşilova sardalya restaurant, bornova sardalya restaurant, yeşilova çiğ balık satış, bornova çiğ balık satış, yeşilova sardalya nerede yenir, bornova sardalya nerede yenir, yeşilova sardalya satış, bornova sardalya satış, yeşilova sardalya sipariş, bornova sardalya sipariş, yeşilova sardalya balık ekmek, bornova sardalya balık ekmek, yeşilova sardalya tava, bornova sardalya tava, yeşilova ekmek arası sardalya, bornova ekmek arası sardalya